POLECAMY

advertisement advertisement

SPA & REKREACJA

Zdajemy sobie doskonale sprawę, że nasi Goście przyjeżdzają nad morze, by zregenerować siły witalne, zażyć relaksu i odprężenia. Jest to również czas, kiedy warto zadbać o swoje zdrowie i urodę.

W naszym nowoczesnym Pawilonie SPA mogą Państwo zażyć kąpieli słonecznej, zaznać relaksu w poddając się działaniu masażu wodnego w wannie SPA, skorzystać z dobroczynnego działania sauny, łaźni parowej, biczy szkockich.

SŁONECZNA ŁĄKA – delikatny efekt opalania na SŁONECZNEJ ŁĄCE powstaje na zasadzie pigmentacji natychmiastowej. Sprawia ona, że tworzą się nowe zasoby odpowiedzialnej za opalanie melaniny, podczas gdy łagodne promienie UV stymulują w pierwszym rzędzie przesyłanie już istniejącej melaniny do górnych warstw skóry. W ten sposób powstaje naturalna, trwała opalenizna upiększająca skórę, przy czym doskonale dostosowane do potrzeb skóry proporcje frakcji promieni ultrafioletowych UVA i UVB dają pewność, że słoneczna kąpiel służy zdrowiu.

WANNA SPA Hot Spring – doskonałe antidotum na stres, neutralizujące napięcie oraz jego efekty (kołatanie serca, płytki i przyspieszony oddech, zwolnione trawienie). Ciepła woda i relaksujący hydromasaż w wannie SPA uwalnia od niepokoju i rozluźnia mięśnie. Pomaga obniżyć ciśnienie krwi, likwiduje bóle głowy i chroniczne bóle spowodowane stresem.

SAUNA jest zabiegiem ciepłoleczniczym, polegającym na kąpieli w gorącym powietrzu o nieznacznej wilgotności, oddziałującym na skórę i drogi oddechowe. Stosowana raz w tygodniu daje wspaniałe rezultaty, jako środek oczyszczający i regenerujący ciało. Dzięki niej skóra staje się gładsza, głęboko oczyszczona i lepiej wchłania wszelkie kosmetyki, które zastosujemy po zabiegu.

ŁAŹNIA PAROWA. Kąpiele w łaźni parowej działają kojąco na nasz organizm, powodują iż doskonale odpoczywamy i relaksujemy się po meczącym dniu w pracy, dodatkowo kąpiele w łaźni obniżają napięcie mięśni, oczyszczają nasz organizm z toksyn, doskonale nawilżają i regenerują skórę oraz pomagają w leczeniu chorób dróg oddechowych, układu krążenia i w dolegliwościach oraz schorzeniach reumatycznych.

 

Cennik korzystania ze strefy SPA:

  • strefa SPA dostępna dla Gości Villi Makro w ramach pobytu przez 5 dni w tygodniu,
  • rezerwacja indywidualna: 50 zł / godzinę/2 osoby (oprócz słonecznej łąki),
  • 10 zł/15 minut – słoneczna łąka
  • wypożyczenie ręcznika kąpielowego do strefy SPA: 10 zł (kaucja zwrotna: 20 zł)
  • wypożyczenie szlafroka kąpielowego: 20 zł (kaucja zwrotna: 50 zł)

VILLA MAKRO
76 – 153 DARŁÓWKO WSCHODNIE
UL. BAŁTYCKA 6

TEL.: +48 94 314 43 64
KOM.: +48 697 979 911

adker2014m2_krzywy